Menu

SWF file not found. Please check the path.

Western lovas OB. 3. forduló 2016

29-08-2016 Western

A Magyar Lovasszövetség Western szakág Országos Bajnokság harmadik fordulójának ismét a Székesfehérvári Kunos lovarda adott otthont. A magyar bajnokságon túl a számos nemzetközi versenyen vesznek részt a lovasok. Utánpótlásból nincs hiány, bizonyítja ezt az is, hogy külföldön is jól szerepelnek ifjú sportolóink. A hétvége során számos versenyszámban indulhatott a közel... bővebben

Balasport magazin - 2016. augusztus 5.

08-08-2016 Szabadidős

Balaton Classic A Balaton keleti medencéje körül igazi autócsodák mérkőztek meg egymással, egy ellenfelük volt csupán az idő. Tour de Zalakaros Immár 9. alkalommal ültek nyeregbe a Tour de Zalakaros résztvevői. Kerékpár/Veszprém Nem minden napi kerékpár verseny tekert át Veszprémben sem. bővebben

Fürdővárosok Strandfoci Grand Prix Kupája döntő - …

02-08-2016 Strandfoci

Fürdővárosok Strandfoci Grand Prix Kupája döntő - 2016 - Balasport

Abádszalók, Berekfürdő, Tiszafüred város polgármesterei, illetve a Tiszakécske Termál Strand tulajdonosa megállapodtak, hogy 2012 nyarától, minden évben hétvégeken más - más városban, a strandfoci pályáikon Grand Prix sorozatot szerveznek! Az idei évben Hajdúszoboszló is csatlakozott a sorozathoz. Így a döntő házigazdája, a Tiszakécske Termál Strand lett. bővebben

Fürdővárosok Strandfoci Grand Prix Kupája -selejte…

26-07-2016 Strandfoci

Fürdővárosok Strandfoci Grand Prix Kupája -selejtező

Június 25 én vette kezdetét a 2016 os évi Fürdővárosok Strandfoci Kupája. Ötödik éve töretlen a sikere a rendezvénysorozatnak. Az első fordulónak a Hajdúszoboszlói Hungarospa Strandfürdőben található sportcentrum adott otthont, 14 csapat nevezett az első selejtezőre. Európa legnagyobb fürdőkomplexuma először csatlakozott a Grand Prix sorozathoz. A selejtezősorozatokon mérkőzések alakultak ki. bővebben

Litkey Farkas nyerte a Kékszalagot

15-07-2016 Szabadidős

Balatonfüred, 2016. július 14. – Litkey Farkas Festipay nevű katamaránja nyerte a 48. Kékszalag Erste World Nagydíjat. A csapat Keszthely előtt vette át a vezetést és nem is engedte ki kezéből a balatonfüredi célig. Ezzel Litkey Farkas tizenkettedik győzelmét szerezte a tókerülő versenyek történetében. A győztes idő 8 óra 34... bővebben